Ask us - LivinnX Poland

ODPOWIADAMY NA TWOJE PYTANIA

Kompendium wiedzy o LivinnX

W LivinnX naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców. Z tym wyjątkowym czasie wprowadziliśmy wiele procedur mających zapewnić wszystkim mieszkańcom bezpieczeństwo oraz komfort mieszkania.
Zapewniliśmy dodatkową dezynfekcję części wspólnych i wind, okresowe dezynfekcje elektrostatyczne, stacje do dezynfekcji rąk na każdym piętrze i w częściach wspólnych oraz kontrole temperatury w zgodzie ze wszystkimi rządowymi ograniczeniami i przepisami.

Tak, LivinnX również w czasie pandemii jest w pełni operacyjny.
Podjęliśmy szereg działań, aby zapewnić naszym studentom bezpieczeństwo oraz komfort mieszkania.
Jeśli masz dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami mailowo pod adresem team@livinnxkrakow.pl.

W godzinach pracy biura, od poniedziałku do piątku od 10 do 19 oraz w soboty do 10 do 17.

Pamiętaj, że czynsz za pierwszy miesiąc najmu musi zostać opłacony przed Twoim przyjazdem lub w dniu przyjazdu.

W cenę czynszu są wliczone media: woda, prąd, ogrzewanie, wywóz i odbiór śmieci, ochrona 24h/dobę, monitoring, bezprzewodowy Internet, pomoc techniczna w mieszkaniu.

Pamiętaj, że do czynszu zostanie doliczona opłata dodatkowa w kwocie 150 zł za nielimitowane korzystanie z części wspólnych oraz utrzymanie ich w czystości.

more icon
Kto może zamieszkać w LivinnX?

W LivinnX może zamieszkać każda pełnoletnia osoba posiadająca status studenta oraz młodzi profesjonaliści.
Jeśli jesteś niepełnoletni skontaktuj się z nami mailowo, rozważymy Twoją sytuację indywidualnie.

more icon
Jak można dokonać rezerwacji?

– online w zakładce Znajdź swój pokój
– wysyłając e-mail na adres: team@livinnxkrakow.pl
– odwiedzając nas w biurze LivinnX Kraków przy ul. Romanowicza 4

more icon
Czy jest możliwość przeprowadzenia procesu rezerwacji online?

Tak, przygotowaliśmy możliwość dokonania rezerwacji na odległość. Dzięki temu studenci, którzy zarezerwują pokój wcześniej, zaraz po przybyciu do Krakowa będą mogli udać się do Akademika.
Rezerwacji można dokonać przez stronę internetową, drogą mailową lub telefoniczną.

Płatności dokonasz za pomocą przelewu lub płacąc kartą w biurze LivinnX.
Pamiętaj, że nie przyjmujemy płatności w gotówce.

Każda osoba, która chciałaby zamieszkać w akademiku musi podpisać umowę najmu. W celu potwierdzenia umowy najmu konieczne jest dostarczenie umowy poręczenia lub wpłacenie zaliczki w wysokości jednomiesięcznego czynszu, która zostanie zaliczona na poczet ostatniego miesiąca najmu.

– Dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport.
– Dodatkowo legitymacja studencka, jeżeli masz już status studenta bądź pismo o przyjęciu na studia.

Oczywiście, jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach pracy naszego biura. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia się na wizytę. Dzięki temu będziemy mogli poświecić Ci wystarczającą ilość czasu, aby oprowadzić Cię po obiekcie, pokazać Twój pokój, części wspólne oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Wyróżniają nas udogodnienia takie jak możliwość korzystania z siłowni 24h/dobę, sauny, dostęp do strefy nauki oraz rozrywki, taras na dachu z jacuzzi, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia. oraz bogata oferta eventów organizowanych przez Team LivinnX na terenie obiektu, dostępna dla wszystkich mieszkańców.

Czynsz będzie płatny z góry do 5 (piątego) dnia każdego miesiąca kalendarzowego, począwszy od miesiąca, w którym następuje Data Wydania.

Jeśli nie wiesz jak dotrzeć do akademika z lotniska czy Dworca Głównego w Krakowie – zadzwoń do nas lub napisz na adres team@livinnxkrakow.pl, a pomożemy Ci w dotarciu na miejsce.

Tak, na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy Internet.

Tak, Team LivinnX organizuje eventy na terenie części wspólnych. Wspieramy wasze pasje, organizujemy dobrą rozrywkę i dbamy o to, by czas spędzony w LivinnX był wspominany jako najlepszy w życiu!

Do Twojej dyspozycji jest wysokiej jakości sprzęt Technogym oraz sala relaksu. Team LivinnX przygotuje program dedykowany mieszkańcom akademika, który obejmuje zajęcia z jogi oraz dostępność wykwalifikowanego trenera. Siłownia jest dostępna przez 24h na dobę we wszystkie dni tygodnia.

W dni powszednie sauna jest dostępna w godzinach wieczornych od 19:00 do 22:00, a w weekendy w godzinach od 9:00 do 11:00 oraz od 19:00 do 23:00. Dodatkowo, masz do dyspozycji strefę relaksu oraz prysznice.

Wszystko to, co jest niezbędne, by móc wspólnie uczcić ważne wydarzenia, zorganizować konkurs na najlepsze ciasto czy razem zjeść pyszny obiad. Pełne wyposażenie kuchni, w tym dwie duże lodówki, sprzęt do gotowania, talerze, miski, sztućce, szklanki, kubki, miejsce do przygotowania i spożywania posiłków, jest do użytku wszystkich studentów mieszkających w akademiku.

Do Twojej dyspozycji będzie duża przestrzeń do wspólnej pracy i nauki, która wyposażona jest w biurka, monitory i stoły, byś mógł uczyć się w miejscu wymiany myśli, poglądów i kreatywnych wizji. Dodatkowe sale są wyposażone w tablice, by móc w grupie osób, wspólnie pracować nad projektami. Poza tym mamy drukarkę, ksero oraz możliwość zrobienia kawy lub herbaty.

Taras znajduje się na najwyższej kondygnacji budynku, co sprawia, że masz piękny widok na panoramę Krakowa. Tu miło spędzisz wieczory w letnie dni. Do Twojej dyspozycji jest jacuzzi, leżaki, grill, miejsce do odpoczynku oraz kino letnie.

Musisz zapewnić sobie własną pościel i ręczniki. W akademiku istnieje możliwość zakupu pakietu startowego, w którym znajdą się ręczniki oraz pościel.

Wraz z zespołem architektów dołożyliśmy wszelkich starań, żeby pokoje były wyposażone w niezbędne meble. Będziesz miał wszystko, by móc żyć wygodnie. Ale jeżeli masz swój ulubiony mebel czy przedmiot – możesz go zabrać ze sobą, nie będziemy stwarzać przeszkód.

Oczywiście rozumiemy, że możesz chcieć powiesić na ścianie zdjęcie swojego pupila lub jakiekolwiek inne. W takim przypadku skontaktuj się z Team LivinnX. On dokona analizy technicznej i wyrazi zgodę.

Tak, istnieje taka możliwość. Skontaktuj się z Team LivinnX.

Cisza nocna obowiązuje od 22:00 do 6:00 od poniedziałku do piątku oraz od 23:00 do 7:00 w weekendy. Wyjątki stanowią organizowane przez Team LivinnX wydarzenia w akademiku i te kwestie będą rozpatrywane indywidualnie.

Oferujemy usługę sprzątania w częściach wspólnych, która jest uwzględniona w cenie. Za sprzątanie własnego pokoju każdy jest odpowiedzialny osobiście.

more icon
Czy mogę palić?

Na terenie całego budynku LivinnX obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Palenie jest dozwolone wyłącznie na zewnątrz w miejscach specjalnie do tego przeznaczonych.

more icon
Gdzie zgłaszać niedogodności w LivinnX?

Jeśli w Twojej jednostce pojawił się problem techniczny należy go zgłosić poprzez Panel Studenta, który znajdziesz w zakładce na górze naszej strony internetowej.
Jeśli istnieją inne niedogodności, skontaktuj się z przedstawicielem Zespołu LivinnX.

more icon
Czy mogę przyjmować gości?

Tak, możesz. Po przybyciu do akademika, gość zobowiązany jest zgłosić się do recepcji w celu wypełnienia formularza odwiedzin i odbioru karty wejściowej. Goście mogą przebywać na terenie akademika do godziny 22:00.
Maksymalnie trzy osoby mogą odwiedzić cię równocześnie, a jedna osoba może zostać na noc. Dwa noclegi Twojego przyjaciela w tygodniu są darmowe, każdy kolejny kosztuje 30 €.

more icon
Czy mogę wybrać współlokatora?

Tak oczywiście. Dodatkowo pomagamy Ci przy wyborze, jeżeli masz preferencje co do płci, długości najmu, posługiwania się tym samym językiem czy uczęszczania na tę samą uczelnię.

more icon
Czy można wracać do akademika o dowolnej porze, czy jest zamykany na noc?

Możesz wrócić o dowolnej porze, pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24h na dobę. Pamiętaj, by mieć ze sobą kartę dostępu.

more icon
Jakie środki transportu znajdują się w okolicy?

Tuż obok LivinnX jest przystanek tramwajowy, autobusowy oraz stacja kolejowa.

W akademiku zabrania się przechowywania, a także spożywania alkoholu w Częściach Wspólnych( w tym na siłowni, tarasie, w saunie) oraz spożywania nadmiernych ilości alkoholu. Wyjątek stanowią wydarzenia organizowane przez Team LivinnX.

Nie, w całym budynku obowiązuje całkowity zakaz przetrzymywania i zażywania substancji odurzających.

Nie, na terenie budynku jest zakaz trzymania zwierząt.

more icon
Co w przypadku, gdy coś się zepsuje w pokoju?

Wszelkie usterki powinny zostać zgłoszone poprzez Panel Studenta, do którego dostęp znajdziesz klikając w zakładkę na górze strony.
Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z przedstawicielem zespołu LivinnX.

W tym celu skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość mailową na adres team@livinnxkrakow.pl.

more icon
Gdzie mogę suszyć pranie?

W pralni jest dostęp do suszarki bębnowej.

Jeśli chcesz zorganizować wydarzenie na przestrzeniach wspólnych skontaktuj się z nami drogą mailową.
Swój pomysł przedstaw w wiadomości wysyłając ją na adres team@livinnxkrakow.pl.