Kontakt - LivinnX Poland

POZNAJMY SIĘ

Patrycja czuwa nad tym, aby Twój pobyt w naszym akademiku był niezapomnianym przeżyciem i nieustannym pasmem atrakcji. Markę LivinnX zna od podszewki.

Patrycja Nykaza

Property Manager

+48 602 753 625

patrycja.nykaza@livinnxpoland.pl

Sprawy biurowo-administracyjne to żywioł Kamila, który w swoich codziennych działaniach wspiera także Property Managera LivinnX.

Kamil Piątkiewicz

Assistant Property Manager

+48 504 795 462

kamil.piatkiewicz@livinnxpoland.pl

Alex najpierw pomoże Ci w znalezieniu Twojego wymarzonego kąta w LivinnX, a potem wprowadzi Cię w jego magiczny świat i opowie o tajnikach funkcjonowania tego miejsca!

Oleksandr Medved

Leasing Professional

+48 504 796 321

oleksandr@livinnxpoland.pl

Igor sprawuje pieczę nad wszelkimi kwestiami związanymi z płatnościami oraz czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem Panelu Studenta. W wolnym czasie wciela się w przewodnika po LivinnX.

Igor Sokół

Leasing Professional

+48 504 797 159

igor@livinnxpoland.pl

Drugie imię Patrycji to wielozadaniowość. Poza prezentowaniem ofert dotyczących zakwaterowania w LivinnX, zajmuje się także wszelkimi kwestiami związanymi z organizacją wydarzeń specjalnych oraz obsługą kanałów social media akademika.

Patrycja Wierzbowska

Leasing Professional

+48 728 962 504

patrycja.paulina@livinnxpoland.pl

Czy jesteś ciekawy, co nowego niebawem wydarzy się w LivinnX? A może masz pomysł na temat przewodni kolejnej imprezy? Jeśli tak, skontaktuj się z Anią! To Osoba Pierwszego Kontaktu, która odpowiada za komunikację ze społecznością LivinnX .

Anna Greinert

Community Assistant

anna@livinnxpoland.pl