Kontakt - LivinnX Poland

POZNAJMY SIĘ

Aleksandra w LivinnX pełni funkcję Property Managera. Koordynuje pracę wszystkich działów w firmie, podejmuje wszystkie najważniejsze decyzje, a wszystko po to, aby Twój czas spędzony w akademiku był niezapomniany.

Aleksandra Chmist

Property Manager

Język polski i angielski

+48 602 753 625

achmist@livinnxpoland.pl

Oleksandr to szef działu sprzedaży. Koordynuje współpracę z uczelniami i partnerami biznesowymi oraz jest zaangażowany w aktywności marketingowe naszego akademika. Wie wszystko na temat budynku i chętnie przekaże te informacje Tobie!

Oleksandr Medvid

Leasing Marketing Manager

Język polski, angielski, ukraiński i rosyjski

+48 504 797 159

oleksandr@livinnxpoland.pl

Ewelina odpowiada za sprawy finansowo-administracyjne. Chętnie udzieli informacji związanych z płatnościami, wyjaśni zasady życia w akademiku oraz pomoże Ci się zadomowić podczas pierwszych dni Twojego mieszkania w LivinnX. W swoich codziennych działaniach wspiera Property Managera.

Ewelina Kowalczyk

Assistant Property Manager

Język polski i angielski

+48 504 795 462

ekowalczyk@livinnxpoland.pl

Joanna pełni funkcję Facilities Managera. Koordynuje pracę wszystkich firm świadczących usługi w budynku. Dzięki Joannie wszystkie urządzenia działają poprawnie, a mieszkańcy akademika mogą poczuć się tak bezpiecznie jak w domu.

Joanna Sochacka

Facilities Manager

Język Polski i Angielski

+48 515 443 935

joanna.sochacka@livinnxpoland.pl

Jeżeli nadal zastanawiasz się, jak w praktyce wygląda życie w LivinnX Kraków, koniecznie skontaktuj się z Igorem. Tworzy on zespół odpowiadający za wynajem jednostek i jest jedną z tych osób, które znają akademik, jak własną kieszeń!

Igor Sokół

Leasing Professional

Język polski i angielski

+48 504 796 321

igor@livinnxpoland.pl

Tomasz służy swoim wsparciem w wyborze wymarzonej jednostki. Opowie Wam o udogodnieniach budynku, przybliży jak w praktyce wygląda bycie częścią społeczności LivinnX. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – Tomasz już czeka na Ciebie z odpowiedziami!

Tomasz Nowakowski

Leasing Professional

Język polski i angielski

+48 504 796 321

tnowakowski@livinnxpoland.pl

Aleksandra współtworzy nasze zespół sprzedaży! Przedstawi Ci wszystkie zalety mieszkania w LivinnX, opowie o udogodnieniach w budynku oraz niezwykłej społeczności, której możesz stać się częścią! Jeśli chciałbyś poznać warunki wynajmu skontaktuj się z Olą, aby uzyskać wszystkie ważne informacje!

Aleksandra Rylska

Leasing Professional

Język polski i angielski

+48 504 796 321

orylska@livinnxpoland.pl