Współpraca - LivinnX Poland

Współpraca

STUDIX.eu to projekt edukacyjny zapewniający pełen zakres usług związanych z rekrutacją do polskich uczelni. Firma z sukcesem działa już ponad 12 lat i przez ten czas dała się poznać jako rzetelny zespół fachowców.

Zobacz więcej

EresFutbolista to międzynarodowy zespół zarządzający sportem. Poszukujemy talentów piłkarskich na całym świecie! Zostań z nami gwiazdą piłki nożnej!

Zobacz więcej

Jesteśmy grupą niezależnych adwokatów, którzy mają jeden wspólny cel –
świadczyć usługi prawne w sposób rzetelny, transparentny i profesjonalny,
a dzięki odmiennym specjalizacjom – także w sposób kompleksowy.

Zobacz więcej

Jooble to międzynarodowa wyszukiwarka ofert pracy, z której codziennie korzysta miliony ludzi w 69 krajach na całym świecie.
Firma działa na rynku rekrutacji on-line od roku 2006.  W ciągu 14 lat istnienia przeszła drogę od startupu założonego przez dwóch studentów do globalnej platformy rekruterskiej.
Dziś, według SimilarWeb, Jooble znajduje się w segmencie ofert pracy w TOP-3 witryn internetowych na świecie pod względem ruchu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://pl.jooble.org/praca-dla-student%C3%B3w-dziennych/Krak%C3%B3w

Zobacz więcej

Krakowskie Szkoły Artystyczne – Cracow School of Art and Fashion Design
Study in English with us:

•    International School of Fashion Design (2,5 years), diploma: Fashion Designer
•    School of Creative Photography (2 years), diploma: Fine Art Photographer

Cracow School of Art and Fashion Design under the pedagogical responsibility of the Ministry of Culture and National Heritage.
Please visit our website: https://www.ksa.edu.pl/study-in-poland-fashion-design-in-english-photography-school-in-english

Study in Polish:
•    Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (2,5 roku), dyplom: Projektant Mody.
•    Szkoła Kreatywnej Fotografii (2 lata), dyplom: Artysta Fotografik
•    Szkoła Wnętrz i Przestrzeni (2 lata), dyplom: Projektant i Dekorator Wnętrz
•    Szkoła Aktorska SPOT (2 lata), dyplom: Aktor i Aktor Scen Muzycznych
•    Szkoła Choreografii (1 rok), dyplom: Choreograf i Instruktor Tańca Współczesnego
•    Szkoła Visual Merchandisingu (2 lata), dyplom: Projektant i Dekorator Wnętrz, Specjalista ds. Visual Merchandisingu
•    Szkoła Konstrukcji Ubioru (1,5 roku), dyplom: Konstruktor Odzieży

Krakowskie Szkoły Artystyczne  zostały założone w 1989 roku i podlegają nadzorowi pedagogicznemu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zapraszamy na naszą stronę internetową:  www.ksa.edu.pl

Zobacz więcej

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego to największa niepubliczna uczelnia akademicka w Małopolsce, zlokalizowana w najbliższym sąsiedztwie LivinnX. Dzielący nas dystans to jedyne 300m, które można pokonać w zaledwie 3 minuty pieszo. „Frycz” kształci ponad 18 tysięcy studentów na takich kierunkach jak: medycyna, prawo, architektura czy aktorstwo. Uczelnia została założona w 2000 roku i z powodzeniem realizuje swoją misję edukacyjną od 20 lat.

LivinnX współpracuje z KAAFM od 2018 roku, uczestnicząc w realizacji różnych projektów, takich jak np. konkursy organizowane z Wydziałem Architektury i Sztuk Pięknych KAAFM. Od 2020 roku kandydaci na studia oraz studenci KAAFM mogą uczestniczyć również w konkursie na Patronat LivinnX, dzięki któremu 5 osób z najlepszymi wynikami edukacyjnymi może zamieszkać w LivinnX za symboliczną kwotę.

W pierwszym roku funkcjonowania LivinnX blisko 50% studentów mieszkających w akademiku to studenci Krakowskiej Akademii. Są to głównie studenci prawa i medycyny oraz obywatele takich krajów jak: Polska, Ukraina, Włochy czy Norwegia.

Zobacz więcej

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie jako uczelnia prywatna funkcjonuje na rynku już od 1995r. W ramach swojej działalności prowadzi edukację na następujących kierunkach: informatyka, finanse i rachunkowość, zarządzanie. Od 2023 roku możliwe są również studia na kierunkach logistyka, komunikacja i psychologia w biznesie, marketing cyfrowy oraz przedsiębiorczość cyfrowa. W swojej ofercie WSZiB posiada także bezpłatne studia dualne współtworzone z krakowskim środowiskiem korporacyjnym oraz studia inżynierskie, których clou stanowią najlepsi wykładowcy i managerowie praktycy. Uzupełnieniem studiów I i II stopnia są studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia, dostępne na WSZIB w różnych zakresach tematycznych. Misją Uczelni jest przekazywanie interesariuszom wiedzy na jak najwyższym poziomie, kształtowanie postaw metodycznych oraz intelektualnych do pracy w biznesie. Największą troską wszystkich pracowników Uczelni jest przyszłość jej Absolwentów, w tym ich kariera zawodowa, budowaniu której ma służyć przekazanie konkretnych umiejętności zawodowych.

WSZiB współpracuje z akademikiem LivinnX od 2020 roku, kiedy to w murach akademika zamieszkali jej pierwsi studenci. Od akademika LivinnX dzieli ich jedynie 20-minutowy przejazd tramwajem.

Zobacz więcej

Kolegium Europejskie w Krakowie to działające od 2004 roku prywatne gimnazjum, szkoła podstawowa i liceum. Naukę w Kolegium Europejskim pobiera nie tylko młodzież z Polski, ale również z Kanady, USA, Nowej Zelandii, Korei, Wietnamu, Szwajcarii, UK, Ukrainy i wielu innych krajów. W międzynarodowym towarzystwie nauka języków jest szybka i efektywna. Kolegium Europejskie to szkoła, do której dzieci chodzą z przyjemnością a nie z obowiązku. Absolwent Kolegium Europejskiego to młody obywatel świata, dla którego studiowanie w dowolnym miejscu na świecie nie stanowi żadnego problemu. To człowiek dojrzały, pewny siebie, nauczony krytycznego myślenia i samodyscypliny. Tolerancyjny, szanujący drugiego człowieka, ale równocześnie umiejący bronić własnych przekonań i wartości.

LivinnX współpracuje z Kolegium Europejskim od 2020 roku. Uczniowie Kolegium mogą zamieszkać u nas na preferencyjnych warunkach, w wydzielonej częsci budynku, objętej dodatkową kontrolą bezpieczeństwa.

Zobacz więcej

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej jest akademicką uczelnią wyższą, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz uprawnienia do nadawania stopnia doktora w trzech dyscyplinach: nauki o zarządzaniu i jakości, pedagogika oraz nauki o bezpieczeństwie.

Uczelnia kształci w 5 lokalizacjach: w Dąbrowie Górniczej (siedziba główna Akademii WSB) oraz w Wydziałach Zamiejscowych w Cieszynie, Żywcu, Olkuszu i Krakowie. W swojej ofercie posiada studia I-go i II-go stopnia, jednolite studia magisterskie, realizuje studia Executive MBA (partner kierunku: Webster University) oraz Master of Business Administration (partner kierunku: EY Academy of Business), jest liderem w kształceniu podyplomowym (oferta ponad 100 kierunków studiów podyplomowych), prowadzi szkołę doktorską, seminaria doktorskie, doktorat wdrożeniowy.

W Rankingu Szkół Wyższych – Perspektywy 2021 Akademia WSB zajęła 3. miejsce w Polsce (awans z pozycji 6. na 3.) i jest jedyną Uczelnią niepubliczną spoza Warszawy, która uzyskała tak wysoką pozycję w zestawieniu.

W prestiżowym Rankingu Programów MBA Perspektywy 2021 Akademia WSB została doceniona szczególnie w kategorii „Jakość kadry”, uzyskując 4. miejsce za program Executive MBA. W ogólnym rankingu Uczelnia zajęła 13. miejsce, trafiając tym samym do „Złotej Piętnastki”. W zestawieniu ogólnym oraz w każdej z kategorii znalazły się wszystkie oferowane przez Akademię WSB programy MBA.

Zobacz więcej

Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK wspiera kulturalny, naukowy i społeczny rozwoju studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Członkowie organizacji skupiają się na realizacji konkretnych projektów i zadań, podzielonych na pięć obszarów: integracja środowiska akademickiego, kultura, akcje charytatywne, rozwój wewnętrzny i kreowanie liderów. Stowarzyszenie organizuje koncerty, pokazy filmowe i spotkania ze znanymi osobistościami ze świata biznesu i kultury, zmniejszając bariery rozwoju kulturalnego i poszerzając horyzonty myślowe. NZS UEK organizuje również szereg wydarzeń o charakterze charytatywnym.

LivinnX współpracuje z NZS UEK od 2019 roku, aktywnie uczestnicząc w organizowanych przez Stowarzyszenie wydarzeniach i wspierając wszystkie akcje swoim patronatem.

Zobacz więcej

TOGETHER to Szkoła Języka Polskiego oraz Oficjalny ośrodek egzaminacyjny do przeprowadzania państwowego egzaminu z języka polskiego.
Szkoła przez lata swojej działalności zdobyła bogate doświadczenie w nauczaniu języka polskiego studentów z całego świata i posiada oddziały w trzech największych miastach Polski – w Warszawie, Krakowie i Łodzi. Programy i kursy polskiego są przygotowane dla jak najszerszego grona studentów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Kontakt z uczniami nie ogranicza się jedynie do zajęć w murach szkoły, regularnie prowadzone są wycieczki tematyczne, a także konwersacje na tematy bieżące dotyczące życia w Polsce. Dzięki temu materiał poznawany na kursach jest efektywniej przyswajany, a adaptacja do życia w nowym kraju i nawiązywanie nowych znajomości zachodzi nieporównanie szybciej.

LivinnX współpracuje ze Szkoła Języka Polskiego TOGETHER od 2021 roku i chętnie ugości w swoich murach jej uczniów i słuchaczy.

Zobacz więcej